Dlaczego my?

Firm transportujących pojazdy jest sporo. Jak wybrać tę, która bezpiecznie przetransportuje nasze auto, czy motocykl? Car Porter to nowa jakość na poznańskim rynku – dbamy nie tylko o terminowość i szybkość działania – najważniejszym jest dla nas Klient i uczciwe podejście do realizacji. Brak ukrytych kosztów – to duży atut, który doceniają nasi Klienci. Stawiamy na przejrzyste warunki współpracy, bo wierzymy, że dzięki temu zyskamy kolejnych stałych Klientów!

Zamów lawetę
Transport samochodów na lawecie
Transport samochodów

Autolaweta w Poznaniu

Jesteśmy z Poznania, a zlecenia realizujemy na terenie całego kraju i Europy. Nasze konkurencyjne stawki stawiają nas w czołówce najchętniej wybieranych firm transportujących samochody osobowe, czy dostawcze. Nasz telefon jest do Państwa dyspozycji przysłowiowe 24/7 – czyli można dzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy. Nowoczesna flota autolawet czy samochodów z lawetą pozwoli dostarczyć pojazd w najdalszy zakątek Europy. Czekamy na Państwa zgłoszenie.

Co mogę przetransportować?
Pomoc drogowa 24h
1

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas, ustalimy szczegóły transportu, podamy wycenę. Brak ukrytych kosztów. Cenimy uczciwość i przejrzyste warunki współpracy.
2

Odbiór pojazdu

W ustalonym czasie i miejscu stawiamy się, aby odebrać pojazd, zabezpieczyć na lawecie i ruszyć do miejsca docelowego.
3

Dostarczenie pojazdu

Nasi doświadczeni kierowcy zadbają o bezpieczną podróż i podstawienie transportowanego pojazdu w ustalonym miejscu. Przekazanie auta jest zwieńczeniem kolejnego udanego zlecenia.

Co mówią o nas nasi Klienci?

“Zlecałem już kilka transportów Panu Szymonowi z firmy Car Porter. Miła i uprzejma obsługa, cenowo bardzo przystępnie. Dostarczenie auta na czas. Polecam”

Tomasz D.Osoba prywatna

“Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą Car Porter w zakresie transportu naszych pojazdów między salonami i serwisami. Oprócz rzetelnego podejścia do każdego transportu, warto wyróżnić bezpieczeństwo działania.”

Paweł W.Właściciel firmy

“Raz na jakiś czas muszę przetransportować quady na zawody. Pan Szymon wykazuje się dużym profesjonalizmem. Pojazdy zawsze są bezpiecznie dostarczane we wskazane miejsce.”

Tadeusz P.Osoba prywatna

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Nawiąż dłuższą współpracę

Zobacz więcej
Transport międzynarodowy

Transport 24/7
Cała Polska i Europa

Darmowa wycena