Car Porter to firma transportowa, która nieustannie poszerza zakres świadczonych usług. Pomoc drogowa Słubice to część oferty, która cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem ze strony kierowców i właścicieli pojazdów w regionie. Jeśli stoisz właśnie na poboczu drogi, auto nie chce odpalić i nie wiesz, co dalej, nie wahaj się sięgnąć po telefon i wybrać nasz numer! Auto pomoc Słubice działa 24/7, dlatego pomoc uzyskać możesz o każdej porze dnia i nocy.

Pomoc drogowa Poznań to sposób na szybkie, bezpieczne i wygodne dostarczenie pojazdu we wskazane miejsce. Transport samochodowy, a konkretnie transport samochodów osobowych, ciężarowych, a także motorów, skuterów czy quadów, którym się zajmujemy, uzmysłowił nam, jak ważna jest szybka reakcja w przypadku problemów na drodze. Dlatego nieustannie inwestujemy w zaplecze techniczne oraz umiejętności naszych pracowników, aby pomoc drogowa Świecko-Słubice była odpowiednim wsparciem dla naszych klientów.

Skontaktuj się z nami!

Pomoc drogowa Świecko – zakres świadczonych usług

Auto pomoc Świecko to szansa na bezproblemowe przewiezienie uszkodzonego pojazdu do najbliższego warsztatu, do domu właściciela lub jakiegokolwiek innego miejsca. Pojazd odpowiednio zabezpieczymy i dostarczymy na czas we wskazane przez zlecającego miejsce. Jest to usługa skierowana do osób prywatnych oraz firm i przedsiębiorstw. Słubice pomoc drogowa wyjeżdża do problemów z układem hamulcowym, kierowniczym, oponami, silnikiem, akumulatorem i alternatorem, a także wypadków i stłuczek, po których auto nie nadaje się do jazdy.

Autolaweta Słubice niezbędna jest do przewiezienia uszkodzonego samochodu osobowego lub dostawczego, ale również przydaje się do transportu innych pojazdów. Słubice – laweta dostępna o każdej porze dnia i nocy, a także laweta Świecko przydają się również w sytuacji, gdy pojazd nie ma aktualnego przeglądu technicznego. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami nie wolno poruszać się po drogach takim pojazdem, dlatego nasza firma zajmie się przewozem auta do najbliższej stacji wykonującej badania techniczne. Jesteśmy również w stanie przewieźć uszkodzone, ale i dopiero co kupione samochody między miastami, a nawet krajami. Laweta Słubice i inne pojazdy w naszym posiadaniu przystosowane są do przewozu sportowych aut, luksusowych modeli i maszyn o niecodziennych kształtach jak łodzie.

Laweta Świecko 24h – dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Szeroki zakres usług, szybki czas reakcji, zaawansowane zaplecze techniczne oraz wykwalifikowani pracownicy to nasze największe zalety. Dbamy o zadowolenie i satysfakcję klientów, świadcząc usługi przez całą dobę i wszystkie dni w tygodniu. Zdajemy sobie sprawę, że niespodziewane sytuacje na drodze są źródłem stresu, niespodziewanych kosztów, a także problemów z dojechaniem do pracy, szkoły czy innych ważnych miejsc. Dla właścicieli firm oznacza to nawet straty finansowe spowodowane unieruchomieniem pojazdu. Czasami taka sytuacja spotyka nas w miejscach oddalonych od innych domów, warsztatów i uzyskanie pomocy osób trzecich może być znacznie utrudnione. Dlatego pomagamy jak najszybciej dostarczyć auto do warsztatu, przewożąc razem z nim również pasażerów. Przyspiesza to ostateczną likwidację usterki i zmniejsza koszty z tym związane.

Dbamy o bezpieczeństwo ładunku, dlatego wszystkie pojazdy niezależnie od ich marki i modelu, są przytwierdzane do lawety, aby nie przesuwały się podczas jazdy i nie doszło do dalszych uszkodzeń. W przypadku przewożenia aut na większe odległości zawsze pozostajemy w kontakcie z klientem, dlatego na bieżąco jest on informowany o sytuacji na trasie i wie, kiedy dokładnie pojazd trafi pod wskazany adres. Pracownicy, którzy zajmują się przewozem pojazdów, posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie wymagane podczas realizacji tego typu usług. Wyróżnia nas pasja do motoryzacji oraz wysoka jakość świadczonych usług. Dlatego jeśli potrzebujesz fachowej pomocy drogowej w Słubicach i okolicy, nie wahaj się zadzwonić właśnie do nas. Z chęcią pomożemy uporać się z problemem niesprawnego auta i zaplanujemy transport Twojego samochodu we wskazane miejsce. Reagujemy natychmiast i staramy się znaleźć jak najlepsze wyjście z każdej kłopotliwej dla kierowcy sytuacji. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!

24/7

Numer zgłoszeniowy

+48 880 880 501

Zapisz koniecznie. Może przydać się w trasie.

Co mówią o nas nasi Klienci?

“Zlecałem już kilka transportów Panu Szymonowi z firmy Car Porter. Miła i uprzejma obsługa, cenowo bardzo przystępnie. Dostarczenie auta na czas. Polecam”

Tomasz D.Osoba prywatna

“Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą Car Porter w zakresie transportu naszych pojazdów między salonami i serwisami. Oprócz rzetelnego podejścia do każdego transportu, warto wyróżnić bezpieczeństwo działania.”

Paweł W.Właściciel firmy

“Raz na jakiś czas muszę przetransportować quady na zawody. Pan Szymon wykazuje się dużym profesjonalizmem. Pojazdy zawsze są bezpiecznie dostarczane we wskazane miejsce.”

Tadeusz P.Osoba prywatna

Formularz zapytania i wyceny