Transport busów to jeden z istotniejszych elementów naszej oferty. Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmującą się przewozem pojazdów. Możesz nam powierzyć swojego busa w każdej sytuacji. Współpracujemy zarówno z firmami, salonami samochodowymi, warsztatami, jak i osobami prywatnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i pełne bezpieczeństwo. Skontaktuj się więc z nami, jeśli musisz zapewnić odpowiedni transport dla busa.

Transport busów na lawecie

Przewiezienie busa na lawecie może okazać się niezbędne w różnych sytuacjach. Przykładowo, jeśli dojdzie do awarii, to możesz potrzebować specjalistów, którzy zajmą się jego przewiezieniem do warsztatu. Podobnie po wypadkach komunikacyjnych. Bardzo często busy transportowane są również z salonu do salonu — w tym zakresie również chętnie podejmujemy się stałej współpracy. Niezależnie od celu przewozu, długości trasy, czy rodzaju pojazdu, zawsze zapewniamy nowoczesny i w pełni bezpieczny sprzęt i doświadczonych fachowców. Każda realizacja wykonywana jest z zachowaniem najwyższych standardów — dlatego nam możesz w pełni zaufać, jeśli zależy ci na transporcie busów.

Skontaktuj się z nami!
Transport Samochodów

Dlaczego wybrać naszą firmę do transportu busów?

Oferujemy transport samochodów równiej wielkości i nie tylko. Na nas możesz polegać w każdej sytuacji. Po kontakcie ustalimy odpowiedni termin i na czas zajmiemy się realizacją zlecenia. Transport busów wymaga odpowiedniego sprzętu, który zabezpieczy tak duży pojazd na lawecie. Nasi doświadczeni fachowcy chętnie zajmą się tym od początku do końca. Z naszych usług korzystają zarówno salony samochodowe, jak i osoby prywatne, które np. sprzedały pojazd i mają potrzebę wysłania go do innego miasta. Dzięki nam masz pewność, że dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. W ten sposób zarówno sprzedający, jak i kupujący będą zadowoleni.

Jakie pojazdy możesz z nami przetransportować?

Nasze lawety są przystosowane do transportu różnego rodzaju pojazdów. Z kolei pracownicy posiadają doświadczenie nawet w wymagających realizacjach. Oferta obejmuje poza busami również:

Niezależnie od tego, jaki rodzaj pojazdu chcesz przewieźć, na nas możesz polegać. Jesteśmy gotowi na różne wyzwania, a każde zadanie wykonujemy ze skrupulatną dbałością o szczegóły i wysokie bezpieczeństwo. Nasi pracownicy doskonale dbają o najwyższą jakość nawet na bardzo długich trasach. Jeśli Twój bus lub inny pojazd uległ wypadkowi, to również koniecznie do nas zadzwoń, a zadbamy o sprawne i odpowiednie przewiezienie go do warsztatu. Działamy szybko, jesteśmy rzetelną firmą, polecaną przez klientów. Jeśli chcesz mieć pewność, że możesz liczyć na najwyższą jakość, to koniecznie skontaktuj się z nami i wybieraj najlepszych w branży. Chętnie realizujemy zarówno zlecenia jednorazowe, jak i podejmujemy się stałej współpracy.

24/7

Numer zgłoszeniowy

+48 880 880 501

Zapisz koniecznie. Może przydać się w trasie.

Co mówią o nas nasi Klienci?

“Zlecałem już kilka transportów Panu Szymonowi z firmy Car Porter. Miła i uprzejma obsługa, cenowo bardzo przystępnie. Dostarczenie auta na czas. Polecam”

Tomasz D.Osoba prywatna

“Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą Car Porter w zakresie transportu naszych pojazdów między salonami i serwisami. Oprócz rzetelnego podejścia do każdego transportu, warto wyróżnić bezpieczeństwo działania.”

Paweł W.Właściciel firmy

“Raz na jakiś czas muszę przetransportować quady na zawody. Pan Szymon wykazuje się dużym profesjonalizmem. Pojazdy zawsze są bezpiecznie dostarczane we wskazane miejsce.”

Tadeusz P.Osoba prywatna

Formularz zapytania i wyceny