Zdajemy sobie sprawę, że transport quada może być nie lada wyzwaniem, ze względu na jego gabaryty. Z racji tego, że jest to też pojazd, którym nie łatwo się poruszać po drogach szybkiego ruchu, jeśli chcemy zawieźć go w inne miejsce, należy rozważyć usługę transportu quadów.

Jak wygląda proces przewozu quada?

Zazwyczaj quady mają określony rozmiary. Oczywiste jest, że na rynku można kupić te mniejsze oraz większe, niemniej jednak nie przekraczają one konkretnych parametrów. Przewóz ich nie jest skomplikowany, natomiast należy zdawać sobie sprawę z tego, że zabezpieczenie ich na czas podróży to najważniejsza kwestia. Nasi specjaliści, dzięki doświadczeniu w przewozie nie tylko quadów, ale również i samochodów luksusowych oraz sportowych doskonale wiedzą, jakich narzędzi użyć, aby podczas transportu nie doszło do uszkodzenia maszyny. Nie tylko mechaniczne zarysowania mogą pojawić się podczas przewozu. Zwracamy uwagę na pogodę, jaka ma być w danym dniu. Jeśli okaże się, że jest niesprzyjająca, wtedy ochronimy sprzęt specjalnym pokryciem.

Jeśli jesteś zainteresowany także transportem innych maszyn, oferujemy:

Jesteśmy w stanie wszystkie te zlecenia zrealizować na terenie kraju, a także za granicą, włącznie ze sprowadzaniem aut. Dzięki posiadaniu floty samochodów, lawet i przyczep, które dedykowane są właśnie do przewozu takich pojazdów, nie mamy z tym żadnych problemów.

Skontaktuj się z nami!
Transport Samochodów

Kiedy warto skorzystać z transportu quadów?

Niezależnie od tego, z jakiego powodu potrzebujesz przewieźć swój quad w inne miejsce, służymy pomocą. Klienci zazwyczaj potrzebują jego transportu ze sklepu lub do osoby, która kupiła pojazd. Nierzadko zdarza się także przewożenie ich na zawody lub treningi na torach do tego przeznaczonych. Może quad będzie prezentem dla kogoś na urodziny lub inną specjalną okazję? Daj nam znać, a odpowiednio przygotujemy transport i zaskoczymy jubilata!

Jak każdy pojazd, również i quad wymaga regularnego przeglądu i serwisowania. W momencie, gdy dojdzie do awarii, najlepiej jest wezwać pomoc i przetransportować maszynę na lawecie do mechanika, który zajmie się jego naprawą. Podczas takiego przewozu będzie zmniejszona szansa na to, aby uszkodzić jeszcze inne podzespoły i pogorszyć sprawę. Nie jest się w stanie także holować takiego czterokołowca.

Koszty transportu pojazdów

Nasi klienci mogą liczyć na fachową i doświadczoną pomoc 24 godziny na dobę w przypadku nagłych usterek. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre awarie występują w najmniej odpowiednim momencie, dlatego zachęcamy do kontaktowania się z nami w takich chwilach. Koszty, związane z całą usługą są zależne od wielu czynników. Przede wszystkim będzie to dystans, na jaki ma być przewieziony pojazd. Jeśli ma on szczególną wartość, proponujemy wybór lepszej lawety, która może nieco zwiększyć cenę usługi. Tak samo tyczy się wagi. Niemniej, jednak jeśli planujesz regularnie korzystać z transportu, warto zawrzeć z nami stałą współpracę, tym bardziej, gdy prowadzisz firmę.

24/7

Numer zgłoszeniowy

+48 880 880 501

Zapisz koniecznie. Może przydać się w trasie.

Co mówią o nas nasi Klienci?

“Zlecałem już kilka transportów Panu Szymonowi z firmy Car Porter. Miła i uprzejma obsługa, cenowo bardzo przystępnie. Dostarczenie auta na czas. Polecam”

Tomasz D.Osoba prywatna

“Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą Car Porter w zakresie transportu naszych pojazdów między salonami i serwisami. Oprócz rzetelnego podejścia do każdego transportu, warto wyróżnić bezpieczeństwo działania.”

Paweł W.Właściciel firmy

“Raz na jakiś czas muszę przetransportować quady na zawody. Pan Szymon wykazuje się dużym profesjonalizmem. Pojazdy zawsze są bezpiecznie dostarczane we wskazane miejsce.”

Tadeusz P.Osoba prywatna

Formularz zapytania i wyceny