Transport samochodów z zagranicy musi odbywać się na lawecie zgodnie z obowiązującym prawem. Nasza firma posiada odpowiednie uprawnienia, sprzęt i profesjonalny zespół, który kompleksowo zajmie się realizacją takiego zlecenia. Międzynarodowy transport samochodów jest jedną z naszych specjalności, w związku z tym jako klient możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Wybierając nas, powierzasz przewóz swojego samochodu lawetom najlepszej firmy na rynku.

Transport samochodów z zagranicy.

Transport samochodów za granicę z Polski, czy do naszego kraju z innego wymaga dopełnienia wszelkich niezbędnych formalności. Odpowiednie dokumenty pojazdu będą sprawdzane m.in. na granicy, a właściciel będzie ich potrzebował w urzędach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i chętnie staniemy się Twoim partnerem w międzynarodowym transporcie aut. Gwarantujemy, że na nas możesz polegać. Dotrzymujemy terminów i dbamy o zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa w czasie przewozu.

Skontaktuj się z nami!
Transport Samochodów

Kto może rozpocząć z nami współpracę?

Przewóz aut z zagranicy pomagamy zorganizować zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Współpracujemy z salonami samochodowymi, warsztatami, a nawet komisami. Posiadamy doskonałe lawety, które z powodzeniem mogą służyć do bezpiecznego przewożenia różnego typu pojazdów. Nasi kierowcy mają doświadczenie na trasach międzynarodowych i krajowych. Ich działanie jest sprawne i bezproblemowe. Wybierając naszą firmę, zyskujesz pewność, że auta dotrą na miejsce we wskazanym czasie, a całość przebiegnie bez komplikacji.

Jakie pojazdy możesz z nami przewozić?

Transport aut z zagranicy to jedna z naszych licznych specjalizacji. Jeśli jednak poszukujesz partnera z wysokiej jakości sprzętem, przystosowanym do przewożenia różnego rodzaju pojazdów, to również chętnie podejmiemy współpracę. Sprawdź naszą ofertę w zakresie:

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na transporcie międzynarodowym różnego rodzaju pojazdów, czy krajowym — na nas zawsze możesz polegać. Podejmujemy się zarówno realizacji jednorazowych, jak i stałej współpracy z większymi podmiotami. Decydując się na korzystanie z naszej oferty, zyskujesz pewność niezawodności, wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły. Działamy na terenie całego kraju. Zostań naszym partnerem i wspólnie zaplanujmy przewóz pojazdów na terenie kraju i Europy. Sprowadzasz auto dla siebie? Nie ma problemu, po odebraniu go z przekazanego nam adresu, przywieziemy je we wskazane miejsce na lawecie. Regularnie sprowadzasz samochody z zagranicy? Postaw na sprawdzoną firmę transportową, która da Ci pewność i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty i rozpoczęcia współpracy! Czekamy na Twój telefon lub wiadomość! Możemy zacząć działać wspólnie już dziś!

24/7

Numer zgłoszeniowy

+48 880 880 501

Zapisz koniecznie. Może przydać się w trasie.

Co mówią o nas nasi Klienci?

“Zlecałem już kilka transportów Panu Szymonowi z firmy Car Porter. Miła i uprzejma obsługa, cenowo bardzo przystępnie. Dostarczenie auta na czas. Polecam”

Tomasz D.Osoba prywatna

“Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą Car Porter w zakresie transportu naszych pojazdów między salonami i serwisami. Oprócz rzetelnego podejścia do każdego transportu, warto wyróżnić bezpieczeństwo działania.”

Paweł W.Właściciel firmy

“Raz na jakiś czas muszę przetransportować quady na zawody. Pan Szymon wykazuje się dużym profesjonalizmem. Pojazdy zawsze są bezpiecznie dostarczane we wskazane miejsce.”

Tadeusz P.Osoba prywatna

Formularz zapytania i wyceny