Transport aut z Irlandii

Transport samochodu z Irlandii do Polski to usługa, z której możesz skorzystać w ramach współpracy z Carporter. Jeśli chcesz przewieźć swoje auto z zagranicy to nasza laweta na trasie Irlandia-Polska może być do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym zespołem, a zapewnimy szybki i bezpieczny transport samochodów, który pozwoli dowieźć dany pojazd w konkretne miejsce — nawet jeśli jest to za granicą.

Skontaktuj się z nami!

Transport auta z Irlandii do Polski – dlaczego warto?

Potrzeba skorzystania z naszych usług może się zdarzyć w różnych sytuacjach. Przewóz aut z Irlandii do Polski może być konieczny na przykład wtedy, gdy chcesz sprowadzić nowy samochód. Z naszej oferty możesz też skorzystać w razie sytuacji awaryjnej, kiedy samochód się zepsuł i musisz go przewieźć do mechanika. Zarówno transport nowych samochodów, jak i transport uszkodzonych samochodów przebiega w odpowiednich warunkach. Auta na lawecie z Irlandii do Polski są właściwie zabezpieczone, a kierowcy, w których ręce oddasz swój pojazd na czas przewozu, posiadają odpowiednie kwalifikacje.

Jesteśmy dostępnie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego możesz mieć pewność, że szybko zareagujemy na Twoje zgłoszenie i zrealizujemy transport samochodów do miejsca, w które wskażesz.

Skontaktuj się z nami!

Laweta Irlandia-Polska – jak ją zamówić?

Jeżeli interesuje Cię transport samochodu z Irlandii do Polski, zachęcamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły – od terminu przewozu i miejsca dostarczenia samochodu po cenę. Oferujemy usługi transportu na przejrzystych zasadach. Już na samym początku określimy warunki rozliczenia. W przypadku dłuższych tras możemy ustalić stawkę za przejechane kilometry. Dzięki temu cena za transport samochodów lawetą jest atrakcyjna i koszt tego przedsięwzięcia nie będzie zbyt wielki.

 

 

 

Transport samochodu z Irlandii do Polski – co obejmuje?

W ramach współpracy z Carporter możesz skorzystać z transportu aut z Irlandii do Polski w różnym zakresie. Sprawdź, jakich samochodów przewóz zapewniamy i skorzystaj z naszej oferty.

Transport samochodów osobowych

Z pewnością najwięcej osób zainteresuje transport samochodów osobowych. W ramach tej usługi można liczyć na sprawne i tanie przewiezienie dopiero co kupionego auta lub takiego, które wymaga naprawy. Jeśli więc interesuje Cię transport nowych samochodów lub transport uszkodzonych samochodów, które są osobowe, zachęcamy do kontaktu.

Transport samochodów dostawczych

Oczywiście istnieje także możliwość przewozu tych nieco większych aut. Transport samochodów dostawczych to dobra opcja dla firm, które chcą sprowadzić z Irlandii do Polski auto na potrzeby swojego przedsiębiorstwa. Z usługi tej korzystają jednak tez osoby prywatne.

Laweta Irlandia-Polska – jakie pojazdy można jeszcze na niej przewieźć?

Poza transportem aut osobowych i dostawczych z Irlandii do Polski możliwy jest także transport busów oraz innych pojazdów. Nasza oferta obejmuje również:

Jeśli więc posiadasz któryś z tych pojazdów lub rozważasz jego zakup, zachęcamy do współpracy.

 

 

 

Bezpieczny i tani transport samochodów z Irlandii do Polski

Realizujemy przewóz wszystkich aut — zarówno transport samochodów luksusowych, jak i tych nieco bardziej standardowych. Doskonale wiemy, jak ciężko przekazać swoje auto komuś obcemu, dlatego dbamy o to, by nasza kadra była odpowiednio przeszkolona, a samochody właściwie zabezpieczone na czas przejazdu. Są one także objęte ubezpieczeniem. Możesz więc mieć pewność, że Twoje auto zostanie dostarczone we wskazane miejsce dokładnie w takim stanie, w jakim je oddano.
Decydując się na transport samochodów z zagranicy, w tym na przykład z Irlandii do Polski w wykonaniu Carporter stawiasz na pełen profesjonalizm i rzetelne wsparcie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Jeśli więc tylko zajdzie taka potrzeba i zechcesz skorzystać z przewozu aut z Irlandii do Polski — zadzwoń do nas, by ustalić szczegóły transportu.

Skontaktuj się z nami!

24/7

Numer zgłoszeniowy

+48 880 880 501

Zapisz koniecznie. Może przydać się w trasie.

Co mówią o nas nasi Klienci?

“Zlecałem już kilka transportów Panu Szymonowi z firmy Car Porter. Miła i uprzejma obsługa, cenowo bardzo przystępnie. Dostarczenie auta na czas. Polecam”

Tomasz D.Osoba prywatna

“Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą Car Porter w zakresie transportu naszych pojazdów między salonami i serwisami. Oprócz rzetelnego podejścia do każdego transportu, warto wyróżnić bezpieczeństwo działania.”

Paweł W.Właściciel firmy

“Raz na jakiś czas muszę przetransportować quady na zawody. Pan Szymon wykazuje się dużym profesjonalizmem. Pojazdy zawsze są bezpiecznie dostarczane we wskazane miejsce.”

Tadeusz P.Osoba prywatna

Formularz zapytania i wyceny