Car Porter to firma, która proponuje klientom profesjonalny transport samochodów z zagranicy, w tym transport aut z Włoch. Zdajemy sobie sprawę, że organizacja takiego przewozu wymaga podjęcia wielu kroków, znajomości przepisów dotyczących międzynarodowego transportu oraz dostępu do sprawnych i niezawodnych pojazdów typu laweta. Transport samochodów z Włoch to jedna z naszych usług, która cieszy się zainteresowaniem wśród różnych grup klientów.

Należy pamiętać, że transport samochodów, niezależnie czy chodzi o transport samochodów osobowych, czy transport samochodów dostawczych, sam w sobie jest procesem wymagającym dobrej logistyki i przygotowania. Należy opracować dogodną trasę, zgrać terminy oraz odpowiednio zabezpieczyć ładunek. Dlatego nasza firma opracowuje transport samochodów z Włoch do Polski, dbając o szczegóły, terminy i zadowolenie klienta, niezależnie czy jest to osoba prywatna, czy przedsiębiorstwo.

Skontaktuj się z nami!

Kiedy i jak zlecić transport samochodu z Włoch do Polski?

Jeśli chcesz zlecić transport samochodu z Włoch, wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przekażesz najważniejsze informacje: skąd należy odebrać auto, jaki jest to model i pod jaki adres należy je przewieźć. Klientom proponujemy transport nowych samochodów, jak i transport uszkodzonych samochodów, gdzie każda z tych opcji wymaga nieco innego przygotowania do procesu. Zainteresowaniem cieszy się również transport samochodów luksusowych, które odpowiednio zabezpieczamy i dostarczamy we wskazane miejsce w ustalonym z klientem terminie. Włoskie marki pojazdów znajdują wielu zwolenników w naszym kraju, dlatego po zakupie auta, warto zlecić jego przewóz doświadczonej i dobrze wyposażonej firmie, jak nasza.

Transport auta z Włoch do Polski zlecany jest często przez klientów, którzy się przeprowadzają i chcą zorganizować profesjonalny przewóz pojazdów lub muszą w krótkim czasie przetransportować kilka aut. Dotyczy to nie tylko osób prywatnych, ale również przedsiębiorstw oraz salonów samochodowych, które sprowadzają nowe modele z zagranicy. Przewóz aut z Włoch do Polski wymagany jest, gdy przewożony samochód nie ma aktualnego przeglądu technicznego i nie może być dopuszczony do ruchu. Przepisy prawa wymagają, aby takie auto przewożone było na lawecie do czasu przejścia badania technicznego i wyrobienia nowych dokumentów. Wspieramy również klientów, których samochód zepsuł się za granicą i szukają oni pomocy w przewiezieniu uszkodzonego auta na teren Polski. W ten sposób każdy samochód w bezpieczny i zgodny z przepisami sposób dociera we wskazane miejsce, co przyspiesza powrót do kraju i czasami znacznie zmniejsza koszty związane z naprawą pojazdu.

Laweta Włochy-Polska, czyli co jeszcze możemy dla Ciebie przewieźć?

Nasza firma specjalizuje się w transporcie aut z Włoch, ale to niejedyne pojazdy, jakie możemy dla Ciebie przewieźć. O ile auta osobowe i dostawcze to najczęściej zgłaszane ładunki, laweta z Włoch do Polski to też szansa na szybki i bezproblemowy:

W ten sposób niezależnie od rodzaju pojazdu, jego stanu technicznego i dostępnej od ręki dokumentacji, a także odległości i terminu dostarczenia ładunku, możesz powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Dlaczego to nam warto zlecić transport aut z Włoch?

Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dokładnie poznając potrzeby i oczekiwania klienta. Dbamy o to, aby każdy pojazd dotarł na czas i bez żadnych uszkodzeń, dobieramy trasy do aktualnej sytuacji na drodze i w kraju. Śledzimy zmieniające się przepisy, dlatego na bieżąco przygotowujemy niezbędną do transportu dokumentację, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Jednocześnie pozostajemy również z Tobą w kontakcie i na bieżąco informujemy o przebiegu trasy. Wszystkie decyzje podejmujemy w porozumieniu z klientem.

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami prywatnymi, ale i firmami usługowymi, salonami samochodowymi, warsztatami czy innymi firmami transportowymi, które zainteresowane są wsparciem technicznym z naszej strony. Do dyspozycji mamy wysokiej jakości, regularnie serwisowane lawet oraz zestawy aut z lawetą, które poradzą sobie z przewozem mniejszych i większych pojazdów, także tych o nieregularnym kształcie (motorówki, skutery). Zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie Car Porter, telefonicznego, mailowego lub przez specjalny formularz zapytania i wyceny. Nasz pracownik z chęcią przedstawi zasady współpracy oraz wyjaśni wszystkie wątpliwości, a także odpowie na pytania dotyczące transportu aut z Włoch. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz!

Skontaktuj się z nami!

24/7

Numer zgłoszeniowy

+48 880 880 501

Zapisz koniecznie. Może przydać się w trasie.

Co mówią o nas nasi Klienci?

“Zlecałem już kilka transportów Panu Szymonowi z firmy Car Porter. Miła i uprzejma obsługa, cenowo bardzo przystępnie. Dostarczenie auta na czas. Polecam”

Tomasz D.Osoba prywatna

“Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą Car Porter w zakresie transportu naszych pojazdów między salonami i serwisami. Oprócz rzetelnego podejścia do każdego transportu, warto wyróżnić bezpieczeństwo działania.”

Paweł W.Właściciel firmy

“Raz na jakiś czas muszę przetransportować quady na zawody. Pan Szymon wykazuje się dużym profesjonalizmem. Pojazdy zawsze są bezpiecznie dostarczane we wskazane miejsce.”

Tadeusz P.Osoba prywatna

Formularz zapytania i wyceny