Twoje auto uległo awarii? Oferujemy transport zepsutych samochodów do warsztatu i w inne wskazane miejsca. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, a usługi zawsze realizujemy z takim samym zaangażowaniem. W Car Porter możesz liczyć na szybki i bezpieczny przewóz oraz profesjonalną obsługę. Nasza firma transportowa zapewnia też atrakcyjne ceny i przejrzyste warunki współpracy. Dzięki temu nie musisz obawiać się kosztownych niespodzianek ani opóźnień w realizacji usługi.

Transport zepsutych samochodów do warsztatu – co obejmuje usługa?

Jeśli zdarzył Ci się wypadek, kolizja lub awaria na drodze i nie możesz samodzielnie przetransportować pojazdu do mechanika lub pod dom, skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy ustalimy wszystkie szczegóły, a następnie nasi kierowcy przyjadą po auto i dostarczą je we wskazane miejsce. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że transport zepsutych samochodów wymaga szczególnej ostrożności, dlatego zadbamy o odpowiednie zabezpieczenie pojazdu. Nie musisz się martwić o dodatkowe usterki – Twoje auto dotrze do miejsca docelowego w takim stanie, w jakim je odbierzemy.

Skontaktuj się z nami!
Transport Samochodów

Transport uszkodzonych samochodów lawetą – kompleksowa oferta

Transport uszkodzonych samochodów to usługa, którą realizujemy na terenie całej Polski i Europy. Posiadamy rozbudowaną flotę pojazdów i specjalistyczny sprzęt, dlatego jesteśmy w stanie podjąć się różnych zleceń. Oferujemy m.in. transport samochodów dostawczych i samochodów osobowych, które uległy awariom. W każdym przypadku działamy ekspresowo, tak by auto zostało dostarczone do miejsca docelowego w dogodnym dla Ciebie terminie.

Oprócz przewozu uszkodzonych aut oferujemy także transport nowych samochodów, w tym transport samochodów luksusowych. Niezależnie od tego, jakie masz potrzeby, w Car Porter staniemy na wysokości zadania.

Wypadek drogowy? Kolizja? Zleć transport pojazdu profesjonalistom

Niesprawne auto jest źródłem stresu, zwłaszcza jeśli doszło do poważnego wypadku. Aby nie dokładać sobie nerwów, warto postawić na fachową pomoc i skorzystać z usług profesjonalnej firmy transportowej. W Car Porter zapewniamy:

  • dostępność 24h na dobę, 7 dni w tygodniu – możesz zadzwonić do nas nawet w środku nocy,
  • wysoką jakość usług – nasi kierowcy są odpowiednio wykwalifikowani i mają doświadczenie w transporcie pojazdów,
  • szybkość działania – szanujemy Twój czas, dlatego świadczymy usługi sprawnie,
  • rzetelność – zawsze trzymamy się ustaleń z klientami.

Dzięki temu masz pewność, że transport samochodów z naszą firmą to bezpieczny wybór.

24/7

Numer zgłoszeniowy

+48 880 880 501

Zapisz koniecznie. Może przydać się w trasie.

Co mówią o nas nasi Klienci?

“Zlecałem już kilka transportów Panu Szymonowi z firmy Car Porter. Miła i uprzejma obsługa, cenowo bardzo przystępnie. Dostarczenie auta na czas. Polecam”

Tomasz D.Osoba prywatna

“Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą Car Porter w zakresie transportu naszych pojazdów między salonami i serwisami. Oprócz rzetelnego podejścia do każdego transportu, warto wyróżnić bezpieczeństwo działania.”

Paweł W.Właściciel firmy

“Raz na jakiś czas muszę przetransportować quady na zawody. Pan Szymon wykazuje się dużym profesjonalizmem. Pojazdy zawsze są bezpiecznie dostarczane we wskazane miejsce.”

Tadeusz P.Osoba prywatna

Formularz zapytania i wyceny